Seansi valik

Sisuliselt on valida kolme variandi vahel:

  1. "Tõhus" - leian üles enam-vähem kõik valusad kohad kehal ja töötlen neid põhjalikult, et saavutada (lihas)pingete vähenemine. Seetõttu võib mõne koha peal alguses olla üsna valus, aga samas pole vaja käia massaažis tihedalt mitu korda järjest.
  2. "Lõõgastav" - leian samuti üles valutavad kohad, aga mõjutan neid nõrgemalt ja seega ilma olulise valuta. Sobib rohkem vaimsete pingete (ületöötamine, väsimus, stress, ...) korral. Tavaliselt ei piisa püsivama tulemuse saavutamiseks ühes-kahest korrast vaid oleks soovitav teha vähemalt 5-6 seanssi paari kuu jooksul.
  3. "Mõnus" - mõjutamine käib peamiselt õrnade puudutuste/silitustega ja mõjub peamiselt energia liikumisele kehas, mis omakorda mõjub vaimsele ja füüsilisele kehale algul ergastavalt ja seejärel sügavalt lõdvestavalt. Aluseks on tantra massaaži tehnikad. NB! Mitte segi ajada tantra seksiga!

Kõigi variantide puhul on tegemist kogu keha õlimassaažiga, erinev on mõjutamise tehnika ja tugevus ning piirkonnad (kolmas sisaldab erogeenseid tsoone).