Tervendamine

Ise määratlen oma tegemisi kui "energiate tasakaalustamist", mille puhul raviseansi põhikomponendiks on kogu keha hõlmav õlimassaaž, kus on segunenud peamiselt ajurveeda, tai ja lomi-lomi massaaži elemendid ning lisatud paras ports reikit ja tilgake aroomiteraapiat, aga oma mõju on olnud kindlasti kõigil koolitustel, kuhu tee on mind viinud. 

Akuutse häda korral on tõhusam raviseansse läbida kuurina: 3, 7 või 9 järjestikust seanssi tihedusega 1-2 korda nädalas (kui "auk" kestab juba üle 2 nädala, siis tuleks loendamist otsast peale alustada).

Saavutatud mõju hoidmiseks on abiks kui kord kuus või kvartalis raviseanssi korrata. Ning alati on kord aastaski enda eest hoolitseda oluliselt parem kui üldsegi mitte.

Nn "kiirabi" korras olen teinud ka ainult tšakrate laadimist või siis lihtsalt piirkondlikku massaaži hädisele kohale. Samuti on leevendust toonud energia saatmine vahemaa taha.

Vajadusel määran pendliga organismi üldist ja üksikute elundite energiataset, et leida üles nõrgenenud kohad, milledele rohkem tähelepanu pöörata. Kasvõi selleks, et osata perearstilt nõuda analüüse konkreetse elundi kohta, mitte lihtsalt, et mul "kuskilt" valutab.

"Hädade" nimekirja ma koostama ei hakka, kuna minu jaoks on inimene tervik oma vaimu, hinge ja ihuga ning aitamisel tegelengi selle terviku tasakaalu taastamisega. Energeetilisel tasandil pole ju suurt vahet, kuhu ja millisel kujul "häda" välja lõi, ning kõrvaldades energeetilise takistuse/tasakaalutuse (põhjuse) hakkavad ka füüsilise tasandi tagajärjed kaduma.

Senise kogemuse järgi on stress, depressioon, lihaspinged ja palju muudki põhjustatud peamiselt (üle)mõtlemisest. Mida annab aga samuti rahustada läbi kehatöö ja energiate tasakaalustamise.