Tervendamine

Kobruleht : Inimene

Ise ma määratlen oma tegemisi kui "energiate tasakaalustamist", mille puhul raviseansi põhikomponendiks on kogu keha hõlmav õlimassaaž, kus on segunenud ajurveeda, tai ja lomi-lomi massaaži elemendid ning lisatud paras ports reikit ja tilgake aroomiteraapiat.

Mõistlik on raviseansse läbida kuurina: 3, 7 või 9 järjestikust seanssi tihedusega 1-2 korda nädalas (kui "auk" kestab juba üle 2 nädala, siis tuleks loendamist otsast peale alustada).

Nn "kiirabi" korras olen teinud ka ainult tšakrate laadimist või siis lihtsalt piirkondlikku massaaži hädisele kohale. Samuti saan energiat saata vahemaa taha.

Omaette nähtus on meemassaaž, millest on samuti abi päris mitmel juhul. Enamasti on selle vastu aktiivsem huvi kevadisel ajal, oletada võib seose esinemist sõnade rannahooaeg ja tselluliit vahel. :)

Ning järjest enam kogub populaarsust Tantra massaaž, mille õrnad puudutused on üheaegselt ergastavad ja sügavalt lõõgastavad.


Vajadusel määran pendliga organismi üldist ja üksikute elundite energiataset, et leida üles nõrgenenud kohad, milledele tuleb rohkem tähelepanu pöörata. Kasvõi sellekski, et osata perearstilt nõuda analüüse konkreetsemas vormis ja elundi kohta, mitte lihtsalt, et mul "kuskil" valutab.

"Hädade" nimekirja ma koostama ei hakka, kuna minu jaoks on inimene tervik oma vaimu, hinge ja ihuga ning aitamisel tegelengi selle terviku tasakaalu taastamisega. Energeetilisel tasandil pole ju suurt vahet, kuhu ja millisel kujul "häda" välja lõi, ning kõrvaldades energeetilise takistuse/tasakaalutuse (põhjuse) hakkavad ka füüsilise tasandi tagajärjed kaduma.

Enim on tulnud tegelda stressi,  depressiooni ja muude mõtlemisest tulenevate "hädadega", kuid suurimat heameelt valmistavad ringijooksvad mudilased, kelle emadel on õnnestunud välja murda kas raseduste katkemise või mitterasestumise nõiaringist.