Rahulikus ja turvalises ruumis,
mida mahedalt valgustavad küünlad ja soolalambid,
mängib vaikselt meditatiivne muusika
ning õhus hõljub viiruki ja aroomiõlide lõhna.

Te sirutate end mugavalt välja
ning kui teie keha ja meeled on rahunenud
tunnete oma kehal sooja ja heatahtlikku puudutust
...

Nii võiks lühidalt kokku võtta alguse järgneva 2-3-4 tunni jooksul ainult Teile pühendatud suhtele, mis kulgeb samaaegselt nii vaimsel, emotsionaalsel kui füüsilisel tasandil. Selle tulemuseks on rahulikum meel, lisandunud ja vabamalt liikuv energia, sügav lõdvestumine (esineb ka väikeseid tukastusi), hea tuju ning seetõttu ka vaevuste (valude) vähenemine (eriti stressist ja pingetest põhjustatud).

Kes soovib tõhusamat toimet saab soovi korral teha sissejuhatuseks suhteliselt kerge aga ülimalt tõhusa joogaharjutuste komplekti nimega "5 tiibetlast". Sellel sissejuhatusel on 2 eesmärki:
- esiteks paneb see energiad liikuma, mis lisaks niigi tervendavale mõjule võimaldab järgneva seansi käigus saavutada oluliselt paremaid tulemusi;
- ning teiseks ja olulisemaks eesmärgiks on pakkuda võimalust omandada üks praktiline oskus, millega saab ennast ise tervendada.

Edasi kulgeb seanss Nepaali kella helide abil, mis puhastavad ja tasakaalustavad energiakehas toimuvaid protsesse.

Ning järgnebki kogu keha õlimassaaž, mille ajal käed leiavad üles nii mõnegi valutava koha (tavaliselt kuskil peale neljandat-viiendat seanssi hakkab nende arv vähenema) ning siis saab neid mõjutatud nii põhjalikuma mudimise kui ka kätest voolava energiaga.